Let op! Dit evenement is verlopen.
Klik hier om naar het actuele overzicht te gaan.
Archeologie voor beginners - prehistorisch kleien
Terug naar overzicht
Beursstraat 34
7551 HV Hengelo
Openingstijden:
Dinsdag | 14.00 - 15.00 uur |
Archeologie voor beginners - prehistorisch kleien
Altijd al meer willen weten over archeologie? Dit is je kans! Onder begeleiding van een archeoloog ontdek je wat archeologie precies is en hoe dat in zijn werk gaat als ze een opgraving doen. Je mag ook zelf aan de slag met het sorteren en puzzelen van echte archeologische vondsten én een prehistorisch potje kleien!
Archeologie voor beginners
Archeologie is overal om ons heen. Niet alleen onder de grond, maar ook op tv of in games. Maar wat is archeologie eigenlijk precies? In de workshop ‘Archeologie voor beginners’ maak je kennis met de avontuurlijke wereld van Archeologie. Onder leiding van een echte archeoloog leer je alles over wat archeologie precies inhoudt en wat archeologen allemaal voor schatten ontdekken; van sieraden, munten en huizen tot eeuwenoude potten.
Je krijgt de kans zelf een aantal van deze bodemschatten aan te raken en vragen te stellen. Daarna ga je zelf aan de slag met kleien en neem je een leuk, zelfgemaakt prehistorisch potje mee naar huis.
De workshop hoort bij de ArcheoHotspot pop-up die tot eind november in de Bibliotheek Hengelo te vinden is.
Aanmelden
Archeologie voor beginners is voor iedereen vanaf 8 jaar. Gezellig om samen met het gezin te doen!
Je kunt kaartjes kopen via de website of bij de balie van Bibliotheek Hengelo in de stad.
(G)ouden tijden
Erfgoed is het centrale thema van de Bibliotheek voor dit najaar. Erfgoed is datgene dat men van de voorouders erft en wat bewaard moet blijven voor de toekomst. We noemen het (g)ouden tijden en kijken naar toen en de toekomst. Kijk voor het complete programma van activiteiten in het thema (g)ouden tijden op de website.
Prijzen
€5,00