Informatieavond Kennismaken met Gebaren

Terug naar overzicht
Datum wo 14 sep. Locatie Bibliotheek Hengelo (stad)
Beursstraat 34
7551 HV Hengelo

Informatieavond Kennismaken met Gebaren

Herinneren jullie je het beeld nog tijdens een van de persconferenties in de coronacrisis? Dit beeld is viral gegaan nadat gebarentolk Irma Sluis het woord ‘hamsteren’ heeft vertaald in gebarentaal.

  • Wil jij dit gebaar en nog veel meer mooie en leuke gebaren leren?
  • Wil je beter kunnen communiceren met doven, slechthorenden en andere mensen die ook gebaat zijn bij gebarentaal?
  • Vind je het leuk om iets nieuws te leren met een grote funfactor?

Kun je alle drie de vragen met JA beantwoorden? Of wil je eerst meer informatie? Dan ben je van harte welkom bij een informatiebijeenkomst op 14 september in de bibliotheek in Hengelo.

Workshop

In de bibliotheek in Hengelo start de workshop Kennismaken met Gebaren deel 1 op 24 september 2022.

Wil je meer informatie? Mail dan naar femkeupink@gmail.com of kijk op de nieuwe website www.kennismakenmetgebaren.nl

Delen
  • Facebook
  • Mail
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
Zet in agenda Routebeschrijving

Prijzen

Gratis toegankelijk

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

De allerleukste tips voor uitjes in Hengelo ontvangen?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief! Zo ben jij altijd als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en de leukste tips.