Datum wo 04 jan. Locatie Schouwburg Hengelo
Beursstraat 44
7551 HP Hengelo

Openingstijden:

Woensdag 4 januari 20:15 uur
Vrijdag 6 januari 20:15 uur
Woensdag 11 januari 20:15 uur

Film: Un beau matin

Sandra leidt een hectisch bestaan als alleenstaande moeder, minnares, dochter van een vader voor wie een verzorgingshuis moet worden gezocht, en kind van een moeder die al 25 jaar gescheiden leeft van haar echtgenoot. Ze komt haar oude vriend Clément tegen met wie ze het contact had verloren. Ondanks dat hij een relatie heeft, beginnen de twee een affaire. Familie, liefde, het zoeken naar contact en het koesteren van tegenstrijdige gevoelens zijn de onderwerpen die Un beau matin kleur geven.

De film ging dit jaar in première tijdens het Cannes Director's Fortnight en won daar het Europa Cinemas Label voor Beste Europese film op Cannes 2022.

Informatie

Regie: Mia Hansen-Løve
Speelduur: 112 min., AL
Land: Frankrijk, Duitsland, 2022
Cast: Léa Seydoux, Melvil Poupaud

Delen
  • Facebook
  • Mail
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
Zet in agenda Routebeschrijving

Prijzen

€ 8,25 voor leden
€ 10,25 voor niet-leden
Bij de prijs van uw kaartje is een drankje na afloop in de 'Green Room' inbegrepen.

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

De allerleukste tips voor uitjes in Hengelo ontvangen?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief! Zo ben jij altijd als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en de leukste tips.