7553LL Hengelo
Openingstijden:
| Vrijdag 8 januari | 19:00 - 23:00 |
AD INFINITUM + TAKIDA
Op vrijdag 8 januari 2027 staat Hengelo een stevige metalavond te wachten.
De Zwitsers-Duitse metalband Ad Infinitum en de Zweedse rockband Takida slaan de handen ineen. Ad Infinitum behoort tot de opvallendste namen binnen de nieuwe generatie moderne metal. Onder leiding van de veelzijdige frontvrouw Melissa Bonny bouwde de band sinds het debuutalbum Chapter I: Monarchy in rap tempo een indrukwekkende reputatie op.
Met het recente Abyss laat de band opnieuw horen waarom: agressieve riffs, bombastische passages en de indrukwekkende vocalen van Bonny komen samen in een meeslepende liveshow. Daar tegenover staat Takida, een van de succesvolste rockbands van Zweden.
De band is goed voor zeven platina-singles, drie platina-albums en vijf nummer 1-albums. Ook buiten Zweden groeit de populariteit snel. Het recente album The Agony Flame bereikte dankzij de hit The Loneliest Hour de eerste plaats van de Duitse rock-radio-airplaycharts. Met hun herkenbare mix van stevige rock, melodieuze refreinen en stadionwaardige songs is Takida inmiddels uitgegroeid tot een band die steeds grotere zalen vult.
Prijzen
33,50