Franciscuskerk opent haar deuren op 2e Pinksterdag

Terug naar overzicht
Datum ma 09 jun Locatie Franciscuskerk
Berfloplein 18
7553 JZ Hengelo

Openingstijden:

Maandag 9 juni 14:00 - 16:00

Franciscuskerk opent haar deuren op 2e Pinksterdag

De Franciscuskerk, Berfloplein 18 in Hengelo opent haar deuren tijdens de Landelijke Open Kerkendag op Tweede Pinksterdag, maandag 9 juni, van 14:00 - 16:00 uur. Deze Open Kerkendag sluit aan bij het Jubeljaar 2025 en heeft als thema: “Plekken van Hoop”. Onder dit motto wil de geloofsgemeenschap H. Franciscus van Assisi de kerkdeuren wijd openzetten, bezoekers gastvrij ontvangen en haar kerk laten zien als een plek van hoop — een plek waar mensen welkom zijn, ook buiten de zondagse vieringen/diensten.

 De deelname is bedoeld als uitnodiging tot (hernieuwde) kennismaking met het kerkgebouw en de boodschap, die erin klinkt. Er zullen mensen aanwezig zijn, die u vragen kunnen beantwoorden. Bovendien is een rondleiding beschreven in een boekje, dat u na uw bezoek gratis mag meenemen. In het hele land, en ook in onze regio, zetten kerken hun deuren open voor bezichtiging, stilte, ontmoeting en gebed. 

Kom ook als moderne pelgrim, of gewoon als geïnteresseerde deze plekken bezoeken. Laat je inspireren door de rijke geschiedenis en ontmoet nieuwe mensen. Vind hoop in de serene ruimte van kerken, die al eeuwenlang een baken van rust en bezinning zijn. Kom binnen, voel je welkom, en laat je hart opnieuw oplichten. In veel andere kerken vinden ook activiteiten plaats. Welke kunt u zien op de website www.openkerkendag.nl Daar vindt u een kaart en het programma per deelnemer.

Delen
  • Facebook
  • Mail
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
Zet in agenda Routebeschrijving

Meer informatie


Prijzen

gratis

De allerleukste tips voor uitjes in Hengelo ontvangen?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief! Zo ben jij altijd als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en de leukste tips.