Kunst & Cultuur

Herdenking April - meistakingen 1943

Terug naar overzicht
Datum za 29 apr. Locatie Hal 43 Stork
Industriestraat 5
Hengelo

Herdenking April- Mei staking 1943

De April-meistakingen, ofwel de vergeten stakingen, waren de grootste uiting van massaal en geweldloos volksverzet in de door Duitsland bezette gebieden. Maar liefst 200.000 Nederlanders keerden zich tegen de bezetter. Dit jaar is het 80 jaar geleden dat de April-meistakingen plaatsvonden.

Programma

Vanaf 14 uur is er een openbaar programma waar iedereen bij aanwezig kan zijn. Deze vindt plaats in Hal 43 van Stork. Muzikale invulling o.a. door het Koninklijk Hengelo's Mannenkoor. Er zijn deze middag diverse sprekers: burgemeester Schelberg, de commissaris van de Koning en van de landelijke voorzitter van de April-meistakingen.

Binnenkort volgt het complete programma.

Delen
  • Facebook
  • Mail
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
Zet in agenda Routebeschrijving

Prijzen

Gratis toegankelijk

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

De allerleukste tips voor uitjes in Hengelo ontvangen?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief! Zo ben jij altijd als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en de leukste tips.