Kunst & Cultuur

Kunst op de vijver: Vrijheid

Terug naar overzicht
Datum zo 30 apr. t/m za 30 sep. Locatie Vijver Prins Bernhardplantsoen
Prins Bernhardplantsoen 1
7551 JJ Hengelo

Kunst op de vijver: Vrijheid

Stichting Bernhards Ontmoeting organiseert, dit jaar voor de zesde keer, de expositie Kunst op de vijver. Onder de titel ‘Vrijheid’ is ruimtelijk werk te bekijken op de vijvers in het Prins Bernhardplantsoen. Vier kunstenaars hebben het thema vrijheid vormgegeven in hun kunstwerken.

Vanaf 30 april kan iedereen de hele zomer genieten van het werk van beeldend kunstenaars Martin Oostenrijk (tevens curator van deze expositie), Heleen van de Veen, Erik Terhorst, Bert Otter en Herman Ketz in het Prins in het Prins Bernhardplantsoen te Hengelo.

Delen
  • Facebook
  • Mail
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
Zet in agenda Routebeschrijving

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico

De allerleukste tips voor uitjes in Hengelo ontvangen?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief! Zo ben jij altijd als eerste op de hoogte van de laatste nieuwtjes en de leukste tips.