Let op! Dit evenement is verlopen.
Kijk hier voor het actuele overzicht van evenementen en activiteiten in Hengelo.
Vrijheidscollege met Elle van Rijn
Terug naar overzicht
Beursstraat 34
Hengelo
Openingstijden:
Woensdag 23 april | 20 tot 21 uur |
Vrijheidscollege met Elle van Rijn
Dit jaar organiseert Bevrijdingsfestival Overijssel in samenwerking met de Provincie Overijssel de Vrijheidstour Overijssel: ‘In Gesprek Over Vrijheid’. Verspreid door de provincie geven sprekers met diverse achtergronden hun unieke perspectief op vrijheid. Ze inspireren jong en oud en nodigen uit tot nadenken over de waarde van vrijheid, juist in het jaar waarin we 80 jaar vrijheid vieren.
Op 23 april strijkt de Vrijheidstour neer in Hengelo, samen met schrijfster en actrice Elle van Rijn. Zij schreef de aangrijpende historische roman over een kinderverzorgster in de Joodse Crèche, een verzetsverhaal over jonge vrouwen die in wrede omstandigheden moesten beslissen over leven en dood. Het is een verhaal over moedige vrouwen met een vurige hoop op de toekomst — want wie een kind redt, redt de wereld.
Aansluitend gaat moderator Marleen Stein met het publiek en Elle van Rijn in gesprek over de betekenis van vrijheid. De avond is gratis, maar wel even aanmelden. Dat kan via deze link.
Prijzen
Gratis, wel aanmelden.